Azija

Singapūras Maža šalis, didelis miestas, yra puikus laimėjimas

Kultūrinė, ekonominė ir politinė, Azija auga. Įsivaizduoti ir suprasti, kodėl XXI amžiuje bus šio labai įvairios žemyno amžiaus, galbūt norėsite eiti į Singapūras, nedidelis miesto-valstybės, kurios sėkmė baugina kiekvienas keliautojas.

Lygiai taip, kaip prieš šimtmečius Londone, o pastaraisiais dešimtmečiais Niujorke, kuris tarnavo kaip intelektinių ir kultūrinių centrų XIX ir XX-ojo amžiaus pasaulio Vakarų civilizacijos, taip ir šiandien, Singapūras, atrodo, vaidina panašų vaidmenį už vykstančio renesanso Azijos procesą.

Azija yra neįtikėtinas derinys kultūros ir neįtikėtinai įvairių žemyno, kur jie gyvena šalia vienas kito puikus ir senovės, ir labai skirtingi, nors turintys daug bendrų bruožų, civilizacijų, tarp kurių randame, pavyzdžiui, Indijos, Kinijos, musulmonų ir Vakarų, kuris įsiskverbė s žemyne ​​savo belle epoque metu. Vis dėlto visoje Azijoje yra viena išskirtinė vieta, kur šios civilizacijos egzistuoja greta vienodai ir draugiškai.

75 procentai Singapūro yra kinų, 15 procentų yra musulmonų malaiziai, 7 procentai yra induizmai ir 3 procentai lieka. Be to, šio Azijos didmiesčio gyvenimą beveik 1,5 mln užsieniečiai, specialistai įvairių profesijų, kurie yra daug šio prekybos ir verslo centras, realizuoti savo svajones klestinčios ir įdomaus gyvenimo.

Nuo kolonijinio uosto iki Azijos tigro. Singapūro istorija
Kolumbijos paveldas viename didžiausių Azijos prekybos uostų atsispindi Singapūre iki šios dienos. Vieno iš jauniausių pasaulio šalių sėkmė slypi jo pozicija - gulėti ant pagrindinės jūrų prekybos kelio tarp Indijos ir Kinijos, Singapūro, uosto įkūrė viziją Sir Thomas Stamford Raffles, greitai dėjau šiuolaikinio sėkmės šioje vietoje pamatus. Nors pradinis Raffles pasodinti sėkmės sėklas, tai gražiai lepus rojus Eden, kuris, atrodo, miestas šiandien yra dėl premjera naują, nepriklausomą valstybę - Lee Kuan Yew'a.

Nors dabar yra miesto simbolis yra liūtas, kuris ne tik išspjauti savo burną miesto centre vandeniu, bet taip pat jos vardu narys (Singa reiškia Malajų buvo liūtas, Pura miestas), tai yra daugiau tigras tinka gyvūnų palyginti, kai jis ateina į , pilnas gyvenimo ir turto, miestas. Keturiolikto amžiaus princas iš Sumatros, kuris mitiniais istorijomis matė žvėrį šiuose rajonuose, greičiausiai susitiko su malajiečių tigru. Lions niekada nebuvo šioje pasaulio dalyje.

Miestas, kurio liūtas yra istorinis simbolis, šiandien vaidina nesusikalsnį Azijos tigrą.
Pasibaigus 1818 pabaigoje per britų dominavimą Indijos vystymosi ir augančio prekybos su Kinija, Viešpaties Hastings gubernatorius Indijos laikotarpį, paskirtas leitenantas Stamfordowi Raffles'owi, kad sukurti naują tašką parduoti pietinėje Malaizijos pusiasalyje užduotį.

Pagrindinis naujojo uosto uždavinys buvo apginti Didžiosios Britanijos komercinį laivyną prieš visus šiame regione veikiančių olandų bandymus. Tik po metų šioje vietovėje buvo trečiasis svarbiausias britų kolonijinės buvimo pusiasalyje buvimas. Pirmasis buvo Penangas ir Malacca, sukurtos 1786 m. Ir 1795 m. Visi trys uostai buvo oficialiai britų kolonijos valdoma iš Londono, 1867. Jis paėmė tik keletą dešimtmečių, kai Singapūras buvo pagal japonų okupacijos kad sistemingai nugalėjo visus Azijoje ilgai, kol, kai Hitleris pradėjo savo karą Europoje. Singapūro kritimas ir jo perėmimas japonų kalba buvo įvardytas Winstono Churchillio, didžiausios katastrofos ir didžiausios kapitalizacijos Didžiosios Britanijos istorijoje.

Britų impotencija ir nesugebėjimas ochronienia Singapūro prieš Japonijos okupacijos gyventojai sukėlė veido ir viso pasitikėjimo dėl piliečių jų paskutinių Europos globėjų trūkumo nuostolius.

Iš karto po Rising Sun Empire žlugimo ir Japonijos pasitraukimo iš visos Azijos prasidėjo laikotarpis, paskatinęs naują tautą gyventi.

Po baisaus karo ir okupacijos laikotarpio visoje Azijoje, įskaitant Singapūrą, buvo didelis nedarbas, ekonomikos augimo stoka, būsto problemos ir apskritai socialiniai neramumai. Tokios būklės, naudojant silpnumas sutelktas į kovą su fašizmu, Empire, gimęs tarp vietos bendruomenės ir politinės atgimimo prieš kolonijinio judėjimo.

1959 m. Singapūre tapo savivaldos valstybe Britų imperijos teritorijoje.