Pietų Amerika

6 Buenos Airėse

Šis Argentinos miestas yra daugiau Italijos nei daugelis Italijos citatos, patiekiamų su ispanų temperamentu, su didžiuliu aglomeracijos žavesiu Europoje, parrylių kvapu, dulce de leche skonio skoniu.

- Pirmą Bueno buvimo dieną buvau išgąsdintas. Dydis, sudėtingumas, nevienalytiškumas. Tai keli miestai viename dideliame mieste. Ir todėl tu turi galvoti apie tai.

"La Boca" su garsia Caminito gatve yra spalvingas Italijos emigrantų rajono "Buenos" simbolis. Labai komercializuotas, bet vaizdingas. Prie garsiojo futbolo stadiono "La Bombonera" su tokia pat žinoma komanda "Boca Juniors".

La Catedral klubas
Užtvindytas pusiau tamsoje, pastatas turi didžiulį tvartą, yra baldų iš blusų rinkų, ant sienų kabo paveikslai, monidliai, meno kūriniai ir skulptūros. Tango šoka čia kiekvieną dieną.

Palermo Soho
Geriausia gyventi San Telmo rajone (bet kur arčiau pėsčiomis), todėl geriausias vakarėlius ir barus galima rasti Palermo Soho. Vieta yra laikoma "alternatyva" visoje Buenos Aires. Visas spalvingas freskomis.

Tigre
Miestas salose, esantis Buenos pakraštyje, Paranos upės deltoje. Puikiai tinka savaitgalio pabėgimui. Pasieksite vaizdingo "Tren de la Costa" traukinio. Verta pirkti valties kelionę vietoje.

Feria de Mataderos
"Gauchcha" festivalis vyksta kiekvieną sekmadienį nuo 11 (žiemą) ir 18 (vasarą). Puiki vieta įsigyti suvenyrus, valgyti gardumus ir pamatyti argentininius kaubojus.

Recoleta kapinės
Kiekvienas nori pamatyti, kur Eva Peronas palieka. Ir nors kapas pats nemato, daugelis kitų - su bokštais, skaičiais, stulpeliais - labiausiai. Čia gyvena asmenys.