Afrika

Keiptaunas: 7 priežastys, kodėl turėtumėte eiti

Aš įsimylėjau šia vieta. Tai skamba šiek tiek aukštai, bet tikrai, jei jums patinka gražūs vaizdai, vynas, kepsniai, jūra ir kalnai bus pasveikinti. Aš nežinau asmens, kuris būtų nusivylęs šia vieta ir tikriausiai būtų geriausias liudijimas ir rekomendacija ten eiti. Jei šie žodžiai jus dar nepadarė, pridursiu 7 argumentų ir kelias nuotraukas, kurios, tikiuosi, pakeis jūsų mintis.

7 priežastys, kodėl turėtumėte eiti į Keiptauną:

1. Maistas.
Tiesą sakant, galite tuo metu sustoti - kai kalbama apie priežastis, kodėl aš rekomenduoju eiti ten. Jei jums patiks jūros gėrybės ar kepsniai, aš drįstu pasakyti, kad nėra geresnės vietos, kur galite valgyti tokį skanų maistą tokiomis mažomis kainomis. Keiptaunas siūlo nuostabų restoranų lygį.

Vietos, kurias turėjau galimybę apsilankyti ir rekomenduoti visa širdimi:

Saveur, Simono miestas, labai gražus restoranas su puikiu aptarnavimu. Jie specializuojasi jūros gėrybių ir, kaip ir dauguma restoranų kepsnys ir šonkauliai. Jis įsikūręs toje pačioje miesto dalyje, kur yra paplūdimys su pingvinais - todėl galite sujungti vieną su kitu.

2. Paplūdimiai.
Ar jums patinka vandens sportas - nardymas, banglenčių sportas? Šis Keiptaunas taip pat yra sukurtas jums. Tai viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kurioje galite pasinerti į narvą ir pasigrožėti baltojo ryklio.

3. "Chapman's Peak Drive".

Vaizdai atsidūręs kelias, kuris mokamas 40 ZAR - 2,5 Euro. Iš jo atsiveria nuostabūs vaizdai, pavyzdžiui, minėtų Noordhoeko paplūdimio paplūdimiai. Pradžioje yra Hout Bay - įlankoje, kurioje susipažinome su delfinais.

5. Vynai.
Man tai tikriausiai yra vienas didžiausių staigmenų - vietinių vynų kokybė ir jų pasirinkimas yra neįtikėtinos. Apskritai, prieš atvykstant į Pietų Afriką, iš šios šalies negavau gero vyno, bet aš žinau, kodėl. Yra 2 priežastys, kodėl taip buvo. Pirmasis yra kaina - vietoje Keiptauno už gero vyno butelį, kurį turėsite sumokėti 3 eurus - tai skamba juokingai, tačiau tas pats vynas, kai mums importuojamas, kainuoja nuo 10 iki 20 eurų. Taigi, iš principo, jie gali būti įtraukti į brangesnę lentyną, kurioje konkurencija, ypač Europos vynai, vykdo savo darbą ir vargu ar kas nors pasirenka vynus iš Pietų Afrikos. Antrasis klausimas yra vynų prieinamumas. Keiptauno regiono vynuogynai yra palyginti jauni, nuo 6 iki 15 metų amžiaus. Vyno gamybos potencialas, ypač mažesniuose vynuogynuose, netgi neleidžia jų eksportuoti, dauguma jų parduoda tiesiogiai vietoje. Mes susipažinome tik su dviem vynuogynų, kurių vynus galime susipažinti Europoje. Todėl, jei jūs einate į Keiptauną, su savimi atsineškite didesnį lagaminą. Kai kuriose vynuogynuose mes galime užsisakyti vynus, pristatančius namus - mano nuomone, tai yra geras sprendimas. Puikios raudonojo vyno su pakuote butelis kainuoja 15 eurų - daug? mano nuomone, ne - ypač atsižvelgiant į jo kokybę. Sunku palyginti šiuos vynus su tomis, kurias galime susitikti su mumis internetinėse parduotuvėse. Štai kodėl vyno gamintojai nori vyno degustacijas. Tai atrodo daugiau ar mažiau tokia, mes mokame 2-3 eurus už galimybę išbandyti 3-7 rūšių vyną, gaminamą tam tikrame vynuogyne. Be to, kai kurie iš jų siūlo užkandžius maistui (sūriui, kumpio alyvoms ir kt.) Arba turėti savo restoranus (kaip minėta aukščiau) ir net svečių namus.

6. Atrakcionai.
Cape Point - parkas, į kurį mokama atvykimo forma. Yra keletas maršrutų, kuriais galime eiti pakrantėje. Turite nusipirkti geru oru - yra dienų su 0 matomumu, tačiau prieš įeinant į tarnybą ponios informuos apie oro sąlygas.

7. Apgyvendinimas.
Keiptaunas siūlo labai daugybę tinklų ir privačių viešbučių bei namų, pavyzdžiui, "Airbnb". Mes miegojo 2 naktys viešbutyje "NH Cape Town" "The Lord Charles", galiu rekomenduoti šį viešbutį. Labai gera pusryčiai, erdvūs kambariai ir intymūs baseinai. Tačiau per ateinančias 3 naktis mes nusprendėme išsinuomoti namą "Airbnb" - ką norėčiau jums rekomenduoti, ypač jei keliaujate 3 ar daugiau žmonių.