Europa

Ką pamatyti Lisabonoje?

Aš gyvenau Lisabonoje beveik pusę metų ir man kasdien nustebino. Pradžioje man buvo sunku suprasti šį miestą ir pamatyti jo grožį, bet galų gale tai pavyko, ir aš turiu jums šį grožį, surinktą trimis maršrutais aplink miestą. Vadovas ne tik jums pasakys, ką pamatyti Lisabonoje, bet ir jaustis jo unikali atmosfera. Smagiai!

Kur (mano nuomone) verta gyventi Lisabonoje?
Mano nuomone, Lisabonos centras yra labai prasta būsto, pigūs viešbučiai yra labai prastos kokybės. Aš norėčiau gyventi Belene ir važinėti, ar būti kažkur tarp kelio tarp miesto ir Belo. Arba, jei turite, siūlau Santo Antonio, Campo Pequeno. Tai subjektyvi nuomonė;)

Orai Lisabonoje
Portugalijoje paprastai yra vėsesnės nei Ispanijoje ar Italijoje. Lisabona nėra tiesiai į vandenyną, tačiau jai būdingas didžiojo vandens humoras, plaukimas yra malonus nuo birželio vidurio iki rugsėjo. Lisabonoje yra nemažai drumstų ir šaltų dienų, ypač vakarais, apie šiltą dangą reikia prisiminti. Bet ten niekada nėra šalta, niekas negirdėjo apie sniegą; kai yra šalta Lenkijoje, Lisabona yra malonus ir švelnus.

Labai daug apie orą, kurį čia parašiau, apie pakuotę į Portugaliją.

Persikelia aplink Lisaboną
Pakuok šiek tiek padorų batų! Lisabona yra ant kalvų ir vaikščiojusi aplink juos gali apkabinti turistus, jums reikia geros sąlygos šiam miestui. Žinoma, aš ne rekomenduoju žmones su mažais vaikais vežimėlyje Lisabonoje, bet kelionė bus kankinimas. Geriau norėčiau pasiūlyti mažą miestą prie vandenyno, netoli Lisabonos + kelis trumpus kelius į miestą.

Čia aš daug parašiau apie Lisabonos, viešojo transporto ir kt. Judėjimo detales.

Maistas Lisabonoje
Rekomenduojamos "Lisboa" kavinės jau sukūrė du didelius pranešimus (kuriuose taip pat sužinosite daug apie portugališką maistą ir restoranų taisykles), taip pat nurodžiau rekomenduojamas vietas žemėlapyje žemiau esančiame gideme.

Ką pamatyti Lisaboje
Pradėkime nuo vieno dalyko: Lisabona nėra "pažintinė". Miestuose dažnai eina su paruoštais vietų ir paminklų, pažymėtų žemėlapyje, sąrašą. Lisabonoje tai neveiks, o vienas po kito užpildydami paminklus, jūs būsite labai nusivylęs, todėl jokie traukiniai šiais maršrutais jokiu būdu nėra privalomi. Po Lisabonos jis vaikšto, vaikšto ir klajojo. Wazi drąsiai yra alejose, sėdi baruose, kuriuose jie nerekomenduoja angliškai, ieškodami "savo" gatvių, parkų, suolų. Tai Lisabona, kuri jums patinka, kitas palieka gidų ir muziejų lentynų puslapius. Mes ketiname!

Maršrutas: Lisabona
Pradedame nuo labiausiai "klasikinio", ty "Praça do Comércio". Kai čia buvo portugalų karališkasis rūmai, tačiau 1755 m. Žemės drebėjimas buvo visiškai sunaikintas. Vaikščioję aplink Lisaboną, mes dažnai prisiminsime šį tragišką įvykį, nes jis reikšmingai paveikė visą miestą. Praça do Comércio viduryje yra paminklas karaliui Juozapui I, tik jo dieną, kai įvyko žemės drebėjimas.

Pažiūrėkime aplink aikštę, po pastatų arkadomis, palei upę. Tada eikime pagal didžiąją, triumfinę arką viršuje Praca do Comercio, Rua Augusta gatvėje. Tarsi kažkas, jūs galite patekti į šios arkos viršų!

"Rua Augusta" ir "Rossio" aikštė yra pats miesto centras, kur yra daug kavinių, parduotuvių ir kitų dalykų, kurie domina turistus, o mes pasukame iškart po lanko į dešinę, nes šiandien planuojama "Alfama"! Ir kaip šventasis Antonis gimė šiame rajone, pirmoji yra mūsų bažnyčia. Antonis yra portugalų jaunuolių globėjas, todėl kiekvienais metais jo mirties dieną liepos 13 d. Bažnyčioje vyksta masinės vestuvės, nes tai suteikia jaunoms poroms laimę. Tuo metu Alfamoje taip pat yra didžiulė šventė Antonio garbei, ją reikia pamatyti! Jei sezonas yra kitoks, verta bandyti Lisabonos tradiciją: St Anthony skulptūra yra priešais bažnyčią, mes įdėjome monetą knygoje, kurią jis išlaiko, ir jei pavyks, meilės klestės.

Už Antonio bažnyčios stovi Lisabonos katedra Sé, pastatyta ankstesnės ... mečetės vietoje. Portugalija iki 13 amžiaus buvo okupuota maurų ir kol kas galime rasti nemažai jų veiklos pėdsakų. Netoli katedros yra vaizdingas geltonas tramvajus numeris 28 - tai ramus, laikas ateis...